Forum klanu DragonSlayers

płynie ubot przez pustynie, mrówki na to - Na koń! - a oni dalej posypali wapnem // siedzą dwa gołębie na dachu, jeden grucha drugi jabłko // bawią się dzieci klockami - przyszła mama i spuściła wode // lecą 2 bociany, jeden czarny drugi w prawo // wchodzi facet do windy, a tam schodzy // patrzy facet przez okno, a tam ścieżka biegnie do lasu // znalazł facet podkowę, podnosi a tam z drugiej strony koń // urzędnik do interesanta: codziennie mówię panu, żeby pan przyszedł jutro, a pan zawsze przychodzi dzisiaj // znalazł facet podkowę, podnosi, a tam z drugiej strony koń // orze chlop pole i znalazl w gruncie rzeczy // szedł facet obok koparki i dał się nabrać // wziął facet udział w zawodach balonowych i nieźle wypadł // facet słyszy strzelanie w szafie, otwiera ją a tam marynarka wojenna // Ukradł facet krzesło i poszedł siedzieć // wchodzi kogut do łazienki, patrzy, a tam zakręcone kurki // szedł facet przez ogród i nalał w pory //

Ogłoszenie

Masz przyjemność znajdować się na forum najfajniejszego i najdziubaśniejszego klanu w L2
- dane do aktualnego serwera mumble Aktualności/Ogłoszenia > komunikacja głosowa Mumble
- aby wszystko wyglądało jak należy w profil > wyświetlanie powinno być ustawione na styl "Invision-board"

ultra mega super uber biper poradnik jak przyśpieszyć L2 CLICK

#1 2012-01-25 00:08:45

 Jubei

Administrator

6778087
Skąd: Tam gdzie psy dupami szczekają
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 572
Punktów :   

Nie dla ACTA

GARŚĆ INFO ZEBRANYCH W SIECI

Co to jest ACTA?

ACTA to międzynarodowe porozumienie dotyczące zwalczania podrabianych towarów i piractwa, za którego przyjęciem lobbują amerykańskie koncerny.

Kto za tym stoi?

ACTA, według informacji Wikileaks, to inicjatywa amerykańska, mająca na celu stworzenie prawnie wiążącego instrumentu do wywierania nacisku na państwa-sygnatariuszy, aby te zaostrzały walkę z naruszeniami własności intelektualnej. Nakłonienie do podpisania porozumienia innych (biedniejszych) państw jest dla Amerykanów bardzo ważne, ponieważ USA są znaczącym eksporterem dóbr audiowizualnych na światowym rynku i zwalczanie podrabianych towarów, piractwa czy innych naruszeń praw własności intelektualnej ma dla nich znaczenie ściśle ekonomiczne.

Co możesz zrobić?
Wyraź swój głos i wyślij apel!

Najpilniejsza sprawa to skłonienie polskiego rządu do opóźnienia podpisywania ACTA, które zostało zaplanowane na 26 stycznia. Jeśli się zgadzasz z tym żądaniem i chcesz zaapelować do Premiera Donalda Tuska, podpisz się pod petycją!
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=8316

Krótki poradnik:
1.Zaloguj się na Swój e-mail.
2.Kliknij "nową wiadomość"
3.W temacie wpisz "NIE DLA ACTA!"
4.W treści e-maila wpisz "Jako wolny obywatel Rzeczypospolitej Polskiej domagam się nie podpisywania przez moje Państwo porozumienia ACTA ograniczającego moją wolność, gwarantowaną mi przez konstytucję."
5.Wyślij to kolejno na e-maile (mg@mg.gov.pl, kontakt@kprm.gov.pl, listy@prezydent.pl)

Apel możecie wysłać również do europarlamentarzystów, którzy uczestniczą w procesie decydowania o ostatecznym kształcie porozumienia:

Lidia Geringer de Oedenberg <lidiajoanna.geringerdeoedenberg@europarl.europa.eu>
Tadeusz Zwiefka <tadeusz.zwiefka@europarl.europa.eu>
Piotr Borys <piotr.borys@europarl.europa.eu>
Zbigniew Ziobro <zbigniew.ziobro@europarl.europa.eu>
Jacek Protasiewicz <jacek.protasiewicz@europarl.europa.eu>
Joanna Senyszyn <joanna.senyszyn@europarl.europa.eu>
Arkadiusz Bratkowski <arkadiusztomasz.bratkowski@europarl.europa.eu>
Bogusław Sonik <boguslaw.sonik@europarl.europa.eu>
Filip Kaczmarek <filip.kaczmarek@europarl.europa.eu>
Michał Kamiński <michaltomasz.kaminski@europarl.europa.eu>
Krzysztof Lisek <krzysztof.lisek@europarl.europa.eu>
Adam Gierek <adam.gierek@europarl.europa.eu>
Lena Koralska-Bobińska <lena.kolarska-bobinska@europarl.europa.eu>
Bogdan Marcinkiewicz <bogdan.marcinkiewicz@europarl.europa.eu>
Konrad Szymański <konrad.szymanski@europarl.europa.eu>
Marek Gróbarczyk <marekjozef.grobarczyk@europarl.europa.eu>
Andrzej Grzyb <andrzej.grzyb@europarl.europa.eu>
Paweł Kowal <pawelrobert.kowal@europarl.europa.eu>
Paweł Zalewski <pawel.zalewski@europarl.europa.eu>
Ryszard Czarnecki <ryszard.czarnecki@europarl.europa.eu>
Małgorzata Handzlik <malgorzata.handzlik@europarl.europa.eu>
Jarosław Wałęsa <jaroslaw.walesa@europarl.europa.eu>


Służyłem w piątym korpusie inwazyjnym

Offline

#2 2012-01-25 12:55:06

 Pastelovvy

Administrator

Skąd: mazowieckie
Zarejestrowany: 2011-03-05
Posty: 449
Punktów :   

Re: Nie dla ACTA

z Tymi mejlami to taki atak a'la DDoS :]


____________________________________________________
Mężczyźni zawsze są dziećmi, z wiekiem tylko zabawki drożeją.
[NAŁOGOWY HAZARDZISTA]

Offline

#3 2012-01-25 14:14:46

Rasta

Były klanowicz

Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 27
Punktów :   

Re: Nie dla ACTA

Podpisane i wysłane

Offline

#4 2012-01-26 13:36:10

 Paury

Były klanowicz

Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 81

Re: Nie dla ACTA

Pastelovvy napisał:

z Tymi mejlami to taki atak a'la DDoS :]

To raczej Apel, nie DDoS.


Again, known as Paury

Offline

#5 2012-03-14 16:40:42

ZielonyHugo

Były klanowicz

10601526
Zarejestrowany: 2011-08-09
Posty: 164
Punktów :   

Re: Nie dla ACTA

qwsajhejh napisał:

camiseta del malaga <a href="http://www.camisetadefutbols.com/camiseta-españa-c-1_12.html">nueva camiseta españa  cf</a> Alejandro Arribas es la principal novedad de la lista de convocados del equipo de Vallecas. El defensa central se siente recuperado y estará disponible para disputar minutos ante El Espanyol junto con sus compañeros; Cobeño, Dani; Tito, Casado, Arribas, Labaka, Jordi Figueras, Movilla, Michel, Piti, Javi Fuego, Lass, Botelho, Michu, Pacheco, Tamudo, Delibasic y Koke.El Espanyol se  camiseta del manchester city enfrenta al Rayo en terreno vallecano el domingo día 16 a las 12.00 horas. Una cita camiseta del real  ineludible para los amantes del buen fútbol y de los reencuentros deportivos. Pochettino: ''El da?o por la expulsión de Casilla ya está hecho''

No no napweno wpadnę do Ciebie;)


http://img440.imageshack.us/img440/5939/foforum.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
blokada parkingowa sklep