Forum klanu DragonSlayers

płynie ubot przez pustynie, mrówki na to - Na koń! - a oni dalej posypali wapnem // siedzą dwa gołębie na dachu, jeden grucha drugi jabłko // bawią się dzieci klockami - przyszła mama i spuściła wode // lecą 2 bociany, jeden czarny drugi w prawo // wchodzi facet do windy, a tam schody // patrzy facet przez okno, a tam ścieżka biegnie do lasu // znalazł facet podkowę, podnosi a tam z drugiej strony koń // urzędnik do interesanta: codziennie mówię panu, żeby pan przyszedł jutro, a pan zawsze przychodzi dzisiaj // znalazł facet podkowę, podnosi, a tam z drugiej strony koń // orze chlop pole i znalazl w gruncie rzeczy // szedł facet obok koparki i dał się nabrać // wziął facet udział w zawodach balonowych i nieźle wypadł // facet słyszy strzelanie w szafie, otwiera ją a tam marynarka wojenna // Ukradł facet krzesło i poszedł siedzieć // wchodzi kogut do łazienki, patrzy, a tam zakręcone kurki // szedł facet przez ogród i nalał w pory // mówi ogrodnik do ogrodnika - przesadziłeś //

Ogłoszenie

Masz przyjemność znajdować się na forum najfajniejszego i najdziubaśniejszego klanu w L2
- dane do aktualnego serwera mumble Aktualności/Ogłoszenia > komunikacja głosowa Mumble
- aby wszystko wyglądało jak należy w profil > wyświetlanie powinno być ustawione na styl "Invision-board"

ultra mega super uber biper poradnik jak przyśpieszyć L2 CLICK

#16 2012-02-03 21:14:47

Rasta

Były klanowicz

Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 27
Punktów :   

Re: Formularz rekrutacyjny

A ja to co?!?! Piszcie do RastaCry!!! najlepszy inv!!!

Offline

#17 2012-03-17 04:42:20

qwashge

Gość

Re: Formularz rekrutacyjny

Si el año pasado sorprendió con su  comprar calzoncillos calvin klein colección, este año Rosa Clará lo ha vuelto a hacer. Una apuesta por la sencillez y la elegancia, recuperando la inspiración del Boxer  <a href="http://www.calvinkleincalzoncillos.es">Calvin Kein Calzoncillos baratos  calzoncillos calvin klein baratos Calvin Klein Baratos</a>  corte clásico y años 50, muy al estilo del vestido que lució la princesa Catalina en su boda Boxers Calvin Klein  con Guillermo. No faltan los tejidos elegantes como la seda, tul o ropa interior mujer  raso de satén, o los encajes clásicos, aunque también propone una serie de diseños para las novias ropa interior de calvin klein  que simplemente buscan un atuendo cómodo para el gran día. Además, vuelve a hacer una apuesta por los colores. El año pasado Rosa Clará sorprendió con los modelos en color negro. Este año apuesta por el oro.

#18 2012-04-20 17:59:52

O.o

Gość

Re: Formularz rekrutacyjny

Imie: Adrian
Wiek: 22
Postac: no kurwa.... takiego EE to DS juz nigdy nie bedzie miec
Staż w L2: gram wlasciwie od samego Prelude i wydaje mi sie ze troche ta gre znam
Postacie/suby/eq: na Exie przesadzilem jesli chodzi o posiadanie 15 postaci z subami i ubraniami.... chcialbym zaczac od nowa aby gra miala jeszcze jakas przyjemnosc dla mojej "skromnej" osoby
Czego oczekuje(?): dobrej zabawy bo to tylko gra i nic wiecej ^^
Czemu Wy...: bo takiej bandy patalachow, nópóf i słitaśnych PyŚiaczkóFf nigdzie nie spotkam

Tylko jest jeden maly pierdolniczek.... andzi wpominalem jaki ma problem i suport nie odpisuje do tej pory.... jesli chcecie wiedziec cos na ten temat zapytajcie milosza o co chodzi. bede wdzieczny jesli ktos z was pomoze mi z tym problemem

AVE!

#19 2012-04-20 23:28:33

 Jubei

Administrator

6778087
Skąd: Tam gdzie psy dupami szczekają
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 572
Punktów :   

Re: Formularz rekrutacyjny

xal daj jakis skrin z problemem lub go gdzieś opisz to w wolnej chwili spróbuje ci pomóc


Służyłem w piątym korpusie inwazyjnym

Offline

#20 2012-04-21 14:03:13

Xal

Gość

Re: Formularz rekrutacyjny

powiem ci tak jub... gra sciaga sie normalnie i loguje sie przez strone jak wiekszosc ludzi zaleca.. mam tez ustawione w przegladarce wyjatki ale problem bazuje raczej na innej podstawie... kiedy juz wlacze to mam okno gdzie wybieram server.... wszystko fajnie pieknie gdyby nie to ze po nacisnieciu tego jakby "join" na srodku wyskakuje mi informacja o Game Guard.... i w tym momencie zaczyna sie od nowa... nie moge ponownie wlaczyc gry a nawet musze ja od poczatku sciagac i instalowac...

#21 2012-04-21 15:10:05

Anderv

Out

Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Formularz rekrutacyjny

to spróbuj tak .. moze cos sie poprawi

Offline

#22 2012-04-25 12:40:01

 Jubei

Administrator

6778087
Skąd: Tam gdzie psy dupami szczekają
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 572
Punktów :   

Re: Formularz rekrutacyjny

W razie jakbyś sobie nie poradził i poniższe rady nic by nie dały tu masz link do Moda Polaka z którym możesz porozumieć się przez skype https://forum.4game.com/showthread.php?t=9075

Jak masz windows 7
na początek proponuje:
C:\program files\4game\4game\4GameLauncher.exe, 4GameService.exe, 4GameTray.exe, 4GameUpdater.exe
C:\program files\4game\Lineage2eu\Frost\frostUpdater.exe, LineageII.exe
C:\program files\4game\Lineage2eu\system\L2.exe
ustaw > Właściwości pliku > zgodność > uruchom ten program w trybie zgodności: Windows XP SP 2 (nie 3) > i zaznaczyć fajki na: Wyłącz kompozycje wizualne, wyłącz kompozycje pulpitu, wyłącz skalowanie ekranu dla ustawień wysokiej rozdzielczości DPI.

ogólnie dziwi mnie problem z game guardem ponieważ Innova zamiast tego ma frosta, ja w grze nie mam nawet katalogu z gg.
grę zasysaj bezpośrednio ze strony https://eu.4game.com/lineage2/play/ > klikasz install bo może masz tą wersję z hAmeryki?


Służyłem w piątym korpusie inwazyjnym

Offline

#23 2012-04-25 12:48:51

 Ryuku

Klanowicz

870461
Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 313
Punktów :   

Re: Formularz rekrutacyjny

Hmm... Mi też raz wyskoczył błąd z gg, ale przy następnym uruchomienu było już ok. Przed tym błędem pojawił się komunikat: 'Frost update failed' czy coś podobnego. Może właśnie z frostem masz problem, może blokuje go firewall/antywirus.


http://imgur.com/2GH6vZd.jpgmiszcz xD

Offline

#24 2012-10-16 00:06:32

Caellum

Out

Zarejestrowany: 2012-09-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Formularz rekrutacyjny

http://oi46.tinypic.com/1z65b2s.jpg TADAM
Spłoną jakieś 20 sekund później

Offline

#25 2012-10-21 09:18:19

Fenek

Out

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Formularz rekrutacyjny

Weź Ty sobie normalna bizu kup co xD

Offline

#26 2015-04-04 20:56:41

Juupooganta

Gość

Re: Formularz rekrutacyjny

cielok`

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPobierowo agroturystyka zaproszenia-na-komunie-recznie-robione.eu zaproszenia-na-slub-recznie-robione.eu